Учора ворог 5 разів обстріляв позиції наших захисників
- Подробиці
- Опубліковано 01.01.2020 17:10
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1281
Наші воїни минулої доби декілька разів адекватно примушували окупантів до подальшого дотримання режиму тиші. На щастя, бойових втрат серед наших героїв не було
Щоденне зведення Міноборони щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил.
1. Вчорашній день, 31 грудня, не став виключенням у злочинних діяннях російсько-окупаційних військ на лінії бойового зіткнення.
Як повідомлялося, ворог здійснив 5 прицільних обстрілів позицій Українських героїв, застосовуючи переважно гранатомети різних систем, а також стрілецьке озброєння та БМП. Двічі окупанти цілили по наших позиціях вдень у районах н.п. Зайцеве та Авдіївка.
Ще три обстріли окупанти здійснили вже глибокої ночі. Під щільним ворожим вогнем із вказаних зразків озброєння після 23.00 протягом майже півгодини перебували наші оборонці н.п. Новолуганське й Кримське та за 5 хвилин до опівночі російсько-окупаційні війська вели обстріл наших позицій знову в районі н.п. Зайцеве.
З метою збереження життя та здоров’я, наші воїни декілька разів, застосовуючи легке піхотне озброєння, адекватно примушували окупантів до подальшого дотримання режиму тиші.
На щастя, бойових втрат серед наших героїв внаслідок прицільних ворожих обстрілів за вчора немає.
2. Сьогодні, 1 січня, від початку доби станом на 12.00, за наявною інформацією, обстрілів позицій наших захисників на лінії бойового зіткнення з боку російсько-окупаційних військ не зафіксовано.
Підрозділи Об’єднаних сил щохвилини мужньо та пильно перебувають напоготові до підступних ворожих дій в районі відсічі та стримування збройної агресії рф на сході нашої держави.
Слава захисникам України!
Слава Україні!
Набираючі популярність...



Останні новини
14.12.2025 09:34
Збито та подавлено 110 ворожих БпЛА14.12.2025 09:29
710 кацапів подохло минулої доби на українській землі12.12.2025 11:16
Небезпечні сни ТрампаОдеська область пережила один із наймасованіших обстрілів з боку росіян, повідомив очільник обласної військової адміністрації Олег Кіпер


Коментарі