​9.10 Оперативная обстановка. Подрыв моста как начало борьбы за власть в рф. Олег Жданов

К величайшему сожалению, как обычно бывает на войне, радость победы сменяется горем потерь. И сегодняшняя сводка - тому подтверждение



За минувшие сутки произошло почти 40 боевых столкновений на различных участках фронта. Наиболее напряженная ситуация наблюдалась на Бахмутском и Авдеевском направлениях, где наши защитники отбили более 30 атак противника.

Ночью нацистские оккупанты цинично ударили по жилым домам и гражданской инфраструктуре Запорожья. По городу Было выпушено 12 ракет. На дынный момент в Запорожье числятся убитыми 17 человек и 40 человек раненых.


Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 17 лютого

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2026.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.