​Вибухи у москві! Прильоти на аеродромі рф. Є влучання. Ліквідовано Z-генерала. Екстрено з Курщини

Ведучий Ігор Гаврищак та полковник ЗСУ у запасі й військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 17 жовтня обговорили актуальні теми:



– ударні дрони атакували підмосковний аеродром «Чкаловський». Є відео стрілянини по безпілотниках. Російські паблики повідомляють про нічну атаку дронів на підмосковний аеродром «Чкаловський»;

– п’яту добу тривають спроби росіян прорвати оборону ЗСУ в Курській області, «хлопці тримаються та контратакують», повідомив Зеленський за підсумками засідання Ставки верховного головнокомандувача та доповіді головкома Олександра Сирського;

– під москвою було застрелено полковника армійського спецназу рф Микиту Кленкова. Він брав участь у війні проти України.


Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 28 червня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2026.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.