Роман Світан: Жесть! Під курськом ЗСУ ліквідували 400 офіцерів рф. Трамп перевзувся про «СВО»! Важливо
- Подробиці
 - Опубліковано 08.01.2025 21:03
 - 
        Автор: Конфлікти і закони        Конфлікти і закони
            
         - Переглядів: 1868
 
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 8 січня обговорив наступні теми:
 
 
 
– у російському місті Енгельс Саратовської області в результаті атаки дронів горить нафтосховище авіабази. Спалахнула нафтобаза комбінату «Кристал» росрезерву, яка зберігає паливо для авіабази «Енгельс-2»;
 
 – 810-та бригада російських морпіхів сильно виснажена внаслідок двох місяців здебільшого невдалих штурмів позицій ЗСУ. У вівторок унаслідок «високоточного» нальоту постраждав штаб 810-ї морської піхотної бригади в Білій, це вже другий удар по штабах бригади за два тижні;
 
 – новообраний президент США Дональд Трамп заявив, що «може зрозуміти почуття» рф у звʼязку з тим, що Джо Байден нібито порушив «угоду» про відмову приймати Україну в НАТО.
Набираючі популярність...



Останні новини
03.11.2025 21:29
Справи щодо війни, за якими радимо стежити цього тижня03.11.2025 09:03
Збито та подавлено 116 цілей противника03.11.2025 08:58
1160 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучою Ольгою Білан у воєнному зведенні за 3 листопада обговорили наступні теми:

            
            
            
            
            
            
            
            
            
            
            
            
            
Коментарі