Роман Світан: «На болотах» вибухає та палає! Горить нафтобаза росіян! ЗСУ вдарили по окупантах на Курщині
- Подробиці
- Опубліковано 05.02.2025 18:27
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 1520
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 5 лютого обговорив наступні актуальні теми:
– Повітряні сили ЗСУ завдали високоточного удару по пункту управління одного з підрозділів російської армії в районі населеного пункту Новоіванівка, що у Глушковському районі Курській області;
– СБУ ліквідувала кримінального авторитета Армена «Горлівського» Саркісяна. Після початку повномасштабної війни Саркісян створив на замовлення ФСБ збройне формування «Арбат», до якого залучав рецидивістів, засуджених за тяжкі злочини;
– У Краснодарському краї рф у ніч проти 5 лютого пролунали вибухи на тлі повітряної атаки, і працювали сили і засоби ППО. Через дроновий удар сталася пожежа на нафтобазі, що розташована біля Канівського району.
Набираючі популярність...
Оперативна інформація станом на 08.00...
5 февр. 2025 г.
Збито 57 ворожих БпЛА, 42...
5 февр. 2025 г.
Україна - не перспектива, а...
5 февр. 2025 г.
Останні новини
05.02.2025 19:33
З полону звільнили ще 150 українців, – ексклюзивне відео СБУ05.02.2025 12:27
У Криму посилюється проукраїнський рух05.02.2025 10:34
Україна - не перспектива, а проблема для СШАПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 5 лютого обговорив наступні актуальні теми:
Коментарі