​Роман Світан: Щойно! Сирський розкрив правду про втрати! Палає топ-завод путіна. Трамп видав жерсть

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 24 лютого обговорив наступні актуальні теми:



– Генеральний штаб Збройних сил України підтвердив ураження в ніч на 24 лютого 2025 року Рязанського нафтопереробного заводу в росії;

– за три роки від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну безповоротні втрати рф в особовому складі сягнули близько 250 тисяч осіб, заявив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.


Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Нічні удари, перекидання Ту-95 та розмови про «коридори» в московській ППО — це не просто військова хроніка, а частина великої стратегії тиску

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2026.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.