Роман Світан: Терміново! Успіх ЗСУ на Покровському напрямку! Сирський вийшов із заявою по Курщині
- Подробиці
- Опубліковано 13.03.2025 23:35
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 3379
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 13 березня обговорив наступні теми:
– Українські військові мають успіхи на Покровському напрямку й проводять успішні контратаки. Натомість російський потенціал на цій ділянці фронту вичерпався.
– Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що Сили оборони триматимуть оборону в Курській області «стільки, скільки це буде доцільно та необхідно». Генерал каже, що військові маневрують на більш вигідні рубежі у разі загрози життю.
– Захисникам вдалося зупинити росіян на певних ділянках на східному фронті і перехопити ініціативу. У ворога, який і без того ніс величезні втрати, тепер ще більше проблем.
Набираючі популярність...

росія на переговорах у Стамбулі...
16 мая 2025 г.

До десяти років позбавлення волі...
21 мая 2025 г.

У Вашингтоні застрелили двох співробітників...
22 мая 2025 г.
Останні новини
22.05.2025 12:18
Знешкоджено 112 ворожих БпЛА22.05.2025 08:48
870 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 22 травня обговорили наступні теми:
Коментарі