Роман Світан: новий удар по Білгородщині. кремль лютує. 5 стаття НАТО для України
- Подробиці
- Опубліковано 01.04.2025 20:48
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 2085
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 1 квітня обговорив наступні актуальні теми:
– Уночі 1 квітня росія вперше за довгий час не запустила ударні БпЛА по Україні, але атакувала авіаційними бомбами прикордонні області.
– Моніторинговий проєкт Deep State оприлюднив кадри ефективної роботи української авіації по військових об’єктах у Білгородській області рф. Офіційно Генштаб України поки не коментував удари, однак раніше неодноразово наголошував, що Сили оборони нищать виключно військові цілі на території країни-агресора.
– Пропозиція прем'єр-міністра Італії Джорджії Мелоні поширити на Україну дію статті 5 НАТО, без членства в Альянсі – «відчайдушна, але геніальна» і варта того, щоб її спробувати, оскільки вона може допомогти розкрити справжні цілі володимира путіна.
Набираючі популярність...



Останні новини
16.02.2026 20:03
росія слабшає, але виграє за переговорним столом - Кая Каллас16.02.2026 09:35
Збито та подавлено 54 ворожі цілі16.02.2026 09:27
1180 москалів подохло минулої доби на українській землі15.02.2026 09:46
Збито та подавлено 55 ворожих БпЛАНічні удари, перекидання Ту-95 та розмови про «коридори» в московській ППО — це не просто військова хроніка, а частина великої стратегії тиску


Коментарі