Роман Світан: ЗСУ вдарили по штабу окупантів. путін у паніці. рф атакували безпілотники
- Подробиці
- Опубліковано 16.04.2025 19:58
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 2529
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком воєнному зведенні за 16 квітня обговорили наступні теми:
– вранці 16 квітня місто Шуя Іванівська область, рф атакували безпілотники. За даними ЗМІ, під прицілом була 112-та гвардійська ракетна бригада, яка причетна до ракетного удару по Сумах 13 квітня;
– за даними DeepState, Сили Оборони України відновили втрачені раніше позиції в районі населеного пункту Відродження, що розташований за три кілометри на південь від Покровська Донецької області;
– спецпосланець президента США Стів Віткофф назвав свої переговори з очільником кремля владіміром путіним минулого тижня «переконливими», а також згадав про «п’ять територій».
Набираючі популярність...

Оперативна інформація станом на 08:00...
22 мая 2025 г.

Знешкоджено 112 ворожих БпЛА
22 мая 2025 г.

У Вашингтоні застрелили двох співробітників...
22 мая 2025 г.
Останні новини
22.05.2025 12:18
Знешкоджено 112 ворожих БпЛА22.05.2025 08:48
870 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 22 травня обговорили наступні теми:
Коментарі