Точно в ціль! ЗСУ вдарили по мосту рф. Трамп тисне на Україну - воєнне зведення
- Подробиці
- Опубліковано 19.04.2025 21:11
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 4501
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 19 квітня обговорили наступні теми:
– 18 квітня державний секретар США Марко Рубіо провів розмову з генеральним секретарем НАТО Марком Рютте, під час якої поінформував його про мирну ініціативу, представлену напередодні українській делегації в Парижі та російській стороні телефоном;
– Багатоцільовий винищувач «МіГ-29» Збройних сил України завдав влучного удару високоточною французькою керованою авіаційною бомбою «AASM Hammer» по автомобільному мосту на території прикордонної Брянської області рф.
Набираючі популярність...



Останні новини
04.07.2026 12:25
Збито та подавлено 69 цілей противника04.07.2026 12:19
1190 кацапів подохло минулої доби на українській землі03.07.2026 23:08
Сьогодні Київ був огорнутий болем і скорботоюЧому навіть сучасна ППО не здатна повністю зупинити російські ракети та дрони і яке рішення може змінити ситуацію?


Коментарі