Роман Світан: Потужний удар по Криму! Авабази путіна у вогні. Мінус літак рф. У кремлі жерсть
- Подробиці
- Опубліковано 25.04.2025 22:13
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 4719
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим 24 Каналу у воєнному зведенні за 25 квітня обговорили наступні теми:
– Крим зазнав масованої атаки БпЛА в ніч на 25 квітня, ймовірними цілями були аеродроми в Новофедорівці та Качі. Атака тривала близько п'яти годин, вибухи також лунали в Армянську та Красноперекопську, наслідки поки невідомі;
– на території аеродрому «Ростов-на-Дону-Центральний», що розташований на околиці однойменного російського міста, згорів багатоцільовий винищувач Су-30СМ. За інформацією ГУР, орієнтовна вартість цього літака - 50 мільйонів доларів. Там назвали цей інцидент «акцією спротиву злочинному путінському режиму», зауваживши, що «масштаб сил, готових чинити опір кремлю», зростає.
Набираючі популярність...

Супермен Трамп і підступний Лютор-путін
11 июл. 2025 г.

Поліція притягнула до адміністративної відповідальності...
18 июл. 2025 г.

Щодо пересування ліжок у Кабміні
18 июл. 2025 г.
Останні новини
18.07.2025 23:01
Щодо пересування ліжок у Кабміні18.07.2025 10:52
Збито 11 ударних БпЛА ворога18.07.2025 10:47
1180 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем у воєнному зведенні за 18 липня обговорили наступні теми:
Коментарі