Роман Світан: Увага! Розгром двох бронеколон окупантів! Атака на аеродром путіна. Нові літаки для ЗСУ
- Подробиці
- Опубліковано 28.06.2025 18:16
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 2367
Ведучий Ігор Гаврищак та полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 28 червня обговорили наступні теми:
– ССО ЗСУ та Служба безпеки України провели спільну спецоперацію, внаслідок якої знищили на аеродромі Маринівка два російські винищувачі СУ-34 та ще два пошкодили. Ці багатофункціональні винищувачі ворог активно застосовує на лінії фронту для бомбардувань, у тому числі для скидів КАБів;
– унаслідок масштабних безповоротних втрат і на тлі виснаження резервів техніки 1970-х років випуску командування зс рф розпочало активне повернення до експлуатації ще давніших зразків танків, зокрема типу Т-62;
– у Швеції не «канібалізують» 60 винищувачів JAS 39C/D заради нових літаків і збережуть свою боєздатність із можливістю передачі. Тож є ймовірність, що Україна зможе їх отримати.
Набираючі популярність...



Останні новини
01.11.2025 10:45
Україна - демократія чи концтабір?01.11.2025 10:03
Збито та подавлено 206 ворожих БпЛА01.11.2025 09:57
900 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедуча Ірина Узлова та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 31 жовтня обговорили наступні теми:


Коментарі