Роман Світан: Рознесли склади путіна. Масштабна детонація, вибухи не стихають. Кадри рвуть мережу
- Подробиці
- Опубліковано 03.07.2025 18:22
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 3152
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 3 липня обговорили наступні теми:
– Служба безпеки України заявляє, що її безпілотники успішно уразили склади боєприпасів російської армії у селі Велике Оріхове неподалік Харцизька Донецької області. За попередніми даними, напередодні ввечері на складах лунали вибухи, а згодом розпочалася потужна вторинна детонація боєприпасів та пожежа;
– російські пабліки повідомили про гибель командира 155 окремої гвардійської бригади морської піхоти Тихоокеанського флоту, а з березня 2025 року — заступника головнокомандувача вмф рф Михайла Гудкова. За попередніми даними від росЗМІ, він нібито загинув під час виконання «військового обов'язку» на передовій;
– США призупинили передачу Україні зброї, що вже була в Польщі. У Пентагоні заявили, що не йдеться про повне припинення допомоги Україні, натомість Трампу запропонують варіанти продовження військової допомоги, які відповідають його меті закінчити війну.
Набираючі популярність...



Останні новини
01.11.2025 10:45
Україна - демократія чи концтабір?01.11.2025 10:03
Збито та подавлено 206 ворожих БпЛА01.11.2025 09:57
900 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедуча Ірина Узлова та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 31 жовтня обговорили наступні теми:


Коментарі