Роман Світан: Терміново! У путіна жерсть: підірвана ключова залізниця. Розгром рф. Шокуючий указ ОП
- Подробиці
- Опубліковано 23.07.2025 18:13
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 4077
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 23 липня обговорили наступні теми:
– Уночі 23 липня безпілотники масовано атакували Новочеркаськ Ростовської області, внаслідок чого у місті є руйнування та здійнялися пожежі. Під ударом опинилася залізнична інфраструктура, районна електростанція та будівля «ростелекому».
– Село Кіндратівка на Сумщині стало епіцентром поразки російських військ. Підрозділи окупантів опинилися в оточенні, спроби прорвати кільце провалилися. Становище окупантів критичне. Ні постачання, ні можливості відступити у них немає, а українські військові продовжують зачистку села.
– Президент України Володимир Зеленський підписав закон №12414 щодо надання окремих повноважень Офісу генпрокурора стосовно роботи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП). Про це повідомляє офіційний сайт Верховної Ради України.
Набираючі популярність...



Останні новини
08.12.2025 23:59
15 років з конфіскацією майна: вирок депутату держдуми рф08.12.2025 09:02
У Беніні запобігли спробі державного перевороту07.12.2025 18:53
У Беніні група військових оголосила про захоплення владиВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник ЗСУ у відставці Роман Світан обговорили новини України та світу станом на 8 грудня


Коментарі