Чому Росія провела ретельний обшук литовських вантажівок?
- Подробиці
- Опубліковано 08.10.2013 21:27
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2256
Єврокомісія (ЄК) зажадала від Росії роз’яснити причини особливо ретельного огляду литовських вантажівок на кордоні між двома державами. Про це заявив у вівторок єврокомісар з торгівлі Карел Де Гюхт, відповідаючи на запитання депутатів на сесії Європарламенту.
"Литовська влада повідомила Комісію про те, що РФ посилила контроль ввезення товарів з Литви з 12 вересня цього року", - повідомив він. За словами Де Гюхта, "Єврокомісія відразу ж направила лист в Мінекономрозвитку РФ і Федеральну митну службу Росії, в якому підкреслювалося, що у Брюсселя викликає великі питання законність і економічна доцільність прийнятих заходів".
"Ми попросили російську владу прояснити причини цих обмежень і звернулися до них із закликом зняти їх. Досі роз'яснень отримано не було", - констатував єврокомісар.
За його словами, зараз ЄК перевіряє відповідність даних заходів положенням Світової організації торгівлі (СОТ), членом якої є РФ." Дана тема, як факт потенційного порушення угод СОТ, буде включена до порядку наступного засідання Ради по товарній торгівлі СОТ, яке заплановане на 18 жовтня в Женеві", - зазначив Карел Де Гюхт, додавши, що ЄК "на рівні експертів продовжить обговорювати з російською стороною цю ситуацію, щоб досягти компромісу".
За оцінками парламентарів, в результаті посиленого контролю ввезення товарів з Литви на територію Росії литовські компанії втрачають приблизно по 2 млн євро на день. За даними асоціації литовських автоперевізників, 650 транспортних компаній Литви використовують близько 13 тисяч вантажівок для доставки товарів до Росії, повідомляє ІТАР -ТАСС.
Також з цієї категорії...

Британского кардинала обвинили в «неподобающем...
24 февр. 2013 г.

Американского военного полицейского ждет пожизненное...
12 апр. 2013 г.

Путин продолжает играть обвисшими мускулами
12 нояб. 2014 г.
Набираючі популярність...

Як українці годують чиновницьку касту:...
28 апр. 2025 г.

Депутат Київради Вікторія Кустова: Леонід...
5 авг. 2025 г.

За 12 тисяч доларів переправляв...
10 сент. 2025 г.
Останні новини
17.09.2025 10:16
Збито та подавлено 136 ворожих БпЛА17.09.2025 09:08
1020 кацапів подохло минулої доби на українській землі16.09.2025 11:16
Збито та подавлено 89 ворожих БпЛАПолковник ЗСУ в запасі та військовий експерт Роман Світан з ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 17 вересня обговорили такі теми:
Коментарі