Взимку Росія може спробувати пробити «коридор» з Криму
- Подробиці
- Опубліковано 16.10.2014 17:50
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4154
Путін може продовжити військову кампанію проти України, спробувавши пробити наземний «коридор» з окупованого Криму на Донбас. Таку думку на Балтійському бізнес-форумі, що проходить в ці дні в Свиноусті, висловив колишній заступник міністра оборони Польщі генерал Вальдемар Скшипчак, повідомляє nr2.com.ua, передають «Конфлікти і закони».
Він попереджає, що для Росії це обернеться тисячами смертей. «За рік-два Путін отримає проблему, тому що матері цих солдат нагадають про себе і будуть питати, чому вони загинули? Для амбіцій Путіна чи Росії?», - прогнозує Скшипчак. Генерал зазначив, що і без того в Україні загинуло безліч військовослужбовців з Росії, але дані про втрати ретельно приховують від суспільства.
Однак і для України такий сценарій зимового прориву може обернутися великою бідою. «Боюсь, що українська армія самостійно не зможе стримати Росію», - зазначив Скшипчак. На думку польського генерала, запобігти спробі атакувати материкову Україну з півдня може тільки політичний тиск Заходу і підвищення обороноздатності Збройних сил України.
Також з цієї категорії...

Американский конгрессмен извинился за осквернение...
20 авг. 2012 г.

Танкові з'єднання ЗС Туреччини увійшли...
24 авг. 2016 г.

Теракт в Іраку: п'ятеро загиблих,...
6 мая 2017 г.
Набираючі популярність...

Дональд Трамп закликає путіна припинити...
16 окт. 2025 г.

Збито та подавлено 35 ворожих...
17 окт. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
18 окт. 2025 г.
Останні новини
18.10.2025 10:55
Збито та подавлено 136 ворожих БпЛА18.10.2025 10:47
1150 кацапів подохло минулої доби на українській землі17.10.2025 10:55
Збито та подавлено 35 ворожих БпЛА17.10.2025 08:46
730 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 16 жовтня обговорили наступні теми:
Коментарі