Президента Бразилії усунули від влади
- Подробиці
- Опубліковано 12.05.2016 17:19
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1669
Верхня палата бразильського парламенту (Сенат) тимчасово відсторонила від посади президента країни Дільму Руссефф. Члени Сенату проголосували за початок процедури імпічменту президента. Про це повідомляє інформаційне агентство «Анадолу».
За цю пропозицію висловилися 55 сенаторів, проти - 22. Після отримання офіційного повідомлення Руссефф буде відсторонена від влади мінімум на півроку, поки буде тривати судовий розгляд у справі про порушення фінансових законів з метою приховування дефіциту федерального бюджету.
Засідання парламенту тривало близько 20 годин.
Замість Руссефф країну очолить Мішель Темери, який обіймає нині посаду віце-президента Бразилії. Його ім'я теж проходить в судовій справі.
У разі, якщо винність Руссефф буде доведена, Темери виконуватиме обов'язки президента до виборів в 2018 році. Він теж вважається причетним до фактів корупції по відношенню до державної нафтової компанії Petrobras.
Також з цієї категорії...

Столкновения манифестантов с полицией превратили...
7 нояб. 2012 г.

Агония Кремля или таки последний...
22 янв. 2016 г.

«Зайка» Киркоров украл песню у...
30 нояб. 2016 г.
Набираючі популярність...

Депутат Київради Вікторія Кустова: Леонід...
5 авг. 2025 г.

У Києві викрили чергову схему...
22 сент. 2025 г.

Дональд Трамп заявив, що готовий...
7 окт. 2025 г.
Останні новини
07.10.2025 12:01
Збито та подавлено 88 ворожих БпЛА07.10.2025 11:54
1020 москалів подохло минулої доби на українській землі06.10.2025 11:29
Збито та подавлено 83 цілі противникаПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 7 жовтня обговорили наступні теми:
Коментарі