Армія Іраку розвиває наступ в районі Мосула
- Подробиці
- Опубліковано 14.04.2017 09:43
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1612

Сили безпеки Іраку звільнили від терористів ДЕАШ ще три села на захід від другого за величиною міста країни - Мосула. Командувач операціями зі звільнення Мосула, генерал Абдулемір Яраллах повідомив, що в операції була задіяна Дев'ята бронетанкова бригада ЗС Іраку, передає турецьке інформагентство «Анадолу».
Звільнено села Шувейте, Теласфуп і Ес-Сабун, знищено 15 терористів, три машини.
У той же час лейтенант іракської армії Найіф ез-Зебіді повідомив «Анадолу», що армійські підрозділи протягом доби піддавали ракетно-мінометного обстрілу об'єкти ДЕАШ в районі Мосула, що змусило бойовиків залишити позиції.
Лейтенант Семир Давуд ель-Мухсін з Дев'ятої бронетанкової бригади зі свого боку зазначив, що із західних кварталів Мосула за день евакуйовані п'ять тисяч цивільних осіб.
«Евакуація проведена за розпорядженням командування на випадок можливої атаки ДЕАШ на квартал Аль-Абар і армійські позиції в селищах, прилеглих до Мосула», - пояснив він.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
17.12.2025 12:05
Збито та подавлено 37 ворожих БпЛА17.12.2025 11:57
1730 москалів подохло минулої доби на українській землі17.12.2025 08:07
Новорічний геополітичний солітар16.12.2025 09:23
Збито та подавлено 57 ворожих БпЛА16.12.2025 09:15
1150 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан з ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні 16 грудня обговорили наступні теми:


Коментарі