Атака на готель в Могадішо - шеф поліції та глава розвідки Сомалі зняті з посад
- Подробиці
- Опубліковано 30.10.2017 09:19
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1065
Шеф поліції і глава розвідки Сомалі зняті з займаних посад після атаки на готель в столиці країни Могадішо, здійсненої угрупованням «Аш-Шабаб». За заявами влади, щонайменше 26 людей загинули в результаті атаки на популярний готель Nasa Hablod-2 в Могадішо. Десятки людей отримали поранення через вибух, повідомляє «Голос Америки».
Бойовики штурмували готель в суботу, після того як біля його воріт вибухнув автомобіль. Поліція повідомила про затримання двох нападників, ще двоє були вбиті. Відповідальність за атаку взяло на себе угруповання бойовиків «Аш-Шабаб».
У зв'язку з нападом командир Сомалі поліції генерал Абдіхакім Дахир Саїд і глава розвідки Абдулахі Мохамед Алі Санабалолше зняті з посад, повідомив в «Твіттері» міністр інформації Могадішо Абдірахман Оман Осман.
Другий вибух автомобіля прогримів в суботу поруч з колишнім будинком парламенту країни. Точні дані про збитки від цього вибуху поки невідомі. Два вибухи сталися рівно через два тижні після того, як в результаті потужного вибуху вантажівки на жвавому перехресті в Могадішо загинули, щонайменше, 358 осіб.
Уряд Сомалі звинуватив угруповання «Аш-Шабаб» у вибуху 14 жовтня, хоча саме угрупування не заявляло про свою причетність.
Фото АР
Також з цієї категорії...

В Турции на американско-турецкой базе...
22 окт. 2012 г.

В Москве пройдет марш солидарности...
2 авг. 2014 г.

Знищено 8 об'єктів терористів на...
30 июн. 2016 г.
Набираючі популярність...

Супермен Трамп і підступний Лютор-путін
11 июл. 2025 г.

Поліція притягнула до адміністративної відповідальності...
18 июл. 2025 г.

Щодо пересування ліжок у Кабміні
18 июл. 2025 г.
Останні новини
18.07.2025 23:01
Щодо пересування ліжок у Кабміні18.07.2025 10:52
Збито 11 ударних БпЛА ворога18.07.2025 10:47
1180 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем у воєнному зведенні за 18 липня обговорили наступні теми:
Коментарі