На заході Лівії в сільській місцевості провінції Тархуна виявлені два нові поховання жертв Хафтара
- Подробиці
- Опубліковано 23.12.2020 17:27
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3126

У провінції Тархуна на заході Лівії виявлені два нових масових поховання. Про це повідомив представник Управління з пошуку та ідентифікації жертв при Уряді національної згоди Лівії Абдулазіз ель-Джафері. За його словами, ще два масові поховання були виявлені в сільській місцевості в районі Рабіт, передає турецьке інформагентство «Анадолу».
«На місці працюють судмедексперти. Роботи тривають. Точне число жертв поки невідомо», - сказав Джафері.
Раніше поблизу Тархуни були виявлені кілька поховань, в яких закопували вбитих супротивників Халіфи Хафтара.
У рамках операції «Буря миру», розпочатої 25 березня 2020 року, урядові сили Лівії встановили контроль над всією територією провінції Тріполі, а до 5 червня зайняли адміністративний центр провінції Тархуна.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
19.03.2026 09:32
1 520 кацапів подохло минулої доби на українській землі18.03.2026 12:24
Повітряні сили приборкали зграю зі 128 ворожих дронівВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 19 березня


Коментарі