Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією розглянув питання незаконної забудови на території Київського національного університету ім. Т.Шевченка
- Подробиці
- Опубліковано 01.06.2009 21:21
-
Автор: Конфлікти і закони
- Переглядів: 4872

Народні депутати наголошували, що в рішенні Комітету від 15 жовтня 2008 року на ім´я Генпрокурора України було направлено звернення для вжиття невідкладних заходів щодо припинення зловживань. Відповідні матеріали були направлені також до МВС України та Київському міському голові. Комітет постійно тримав на контролі вирішення цього питання, про що свідчить ще п´ять звернень на ім´я Генерального прокурора.
Однак ректорат університету в листі на ім´я голови Комітету Ігоря Калєтніка поінформував, що Генпрокуратура затягує судові процеси. В ньому, серед іншого, зазначалося, що "в судовому засіданні представником Генеральної прокуратури в усіх справах було заявлено клопотання про перенесення розгляду справи". Враховуючи соціальну напругу, наголошувалося на засіданні Комітету, затягування судових процесів навколо комерційної забудови університетської землі викликає цілком об´єктивну тривогу. Водночас Генпрокурора відкидає звинувачення в затягуванні процесу, а деякі зволікання обґрунтовує необхідністю додаткових перевірок, спричинених зацікавленістю в справі значного кола осіб.
За підсумками обговорення, Комітет ухвалив рішення "звернути увагу керівництва Генеральної прокуратури на бездіяльність, невиконання рішення Комітету від 15 жовтня 2008 року та відсутність її представника на засіданні Комітету і рекомендував притягнути винних працівників до дисциплінарної відповідальності".
За повідомленням Інформаційного управління ВР України
Також з цієї категорії...

Прокуратура розпочала розслідування стосовно нападу...
23 июн. 2014 г.

Прокуратура Харківської області розпочала розслідування...
1 дек. 2014 г.

Прокуратура вимагатиме відповідальності суддів, з...
20 мая 2015 г.
Набираючі популярність...

А нам все равно, а...
5 мая 2012 г.
СБУ затримала в Одесі ділка,...
27 июн. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
28 июн. 2025 г.
Останні новини
28.06.2025 10:54
Знешкоджено 22 ворожих БпЛА28.06.2025 10:46
1000 москалів подохла минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 27 червня обговорили наступні теми:
Коментарі