Наталія Королевська: У владі перебувають ті, хто знають лише як відібрати та роздягнути
- Подробиці
- Опубліковано 07.03.2012 12:39
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3023
Нинішня влада та значна частина опозиції не зацікавлені у зміні політико-економічної ситуації в країні. Про це в інтерв'ю газеті «Міг» заявила Наталія Королевська, лідер УСДП, народний депутат України (фракція «БЮТ-Батьківщина»).
«Відвідавши за останній місяць багато міст нашої країни, я скрізь бачила одну картину - гаманець українського громадянина однаково порожній як у Львові, так й у Донецьку. Сьогодні ані чинна влада, ані значна частина опозиції, не зацікавлені в появі в Україні альтернативи. Величезна кількість людей не довіряє політикам, незалежно - від влади, чи від опозиції. І, як не дивно, політиків таке становище влаштовує. Тому що вони разом ділять політичну карту. А люди єдині в тому, що вони повернулися спиною, як до влади, так і до політики в цілому», - зазначила вона.
Відповідаючи на запитання, чому, будучи активним членом фракції в парламенті, вона створює власну команду, народний депутат зазначила: «Звичайно, зручно, нічого не роблячи, очікувати гарантованого місця у списку. Але для мене сьогодні не мета стати депутатом. Мета нашої команди - створення політики нової якості. Якщо зараз сидіти в опозиції й ділити мажоритарні округи, то у нас і 226 голосів не буде. Якщо опозиція думає, що за неї проголосують тільки через ненависть до влади - вона дуже глибоко помиляється. Зараз триває робота над програмою «Нова економіка - нова країна». Коли кожен побачить себе в цій програмі, побачить, які ми пропонуємо покрокові дії для досягнення результату, тоді кожен буде голосувати не за нас, а за себе. По-іншому глобальних змін добитися неможливо», - підкреслила Наталія Королевська.
На думку лідера УСДП, сьогодні в Україні відбувається боротьба не просто між політиками, а боротьба між політиками різних поколінь. «Тут важливий не стільки вік, скільки світогляд людини, її здатність сприймати нові тенденції. Ті, хто сьогодні при владі - не хочуть мислити, це фіскали, які на високому професійному рівні знають лише як роздягнути, відібрати. Вони ментально перебувають в минулому. Їм там зрозуміліше та затишніше. Ось вони і хочуть затягнути всю країну в свою нору, де їм комфортно. Не хочемо ми жити у вашій норі! Ми хочемо побудувати нову, світлу країну», - заявила політик.
«Сьогодні є всі умови для того, щоб в порівняно короткі терміни перевести якість життя людей в зовсім інші параметри», - підсумувала Наталія Королевська.
Також з цієї категорії...

Акциз, зібраний із імпорту пального...
25 мая 2013 г.

Пинзеник: Парламент повинен закрити одну...
10 апр. 2014 г.

Ахметов на сьогодні - це...
18 февр. 2019 г.
Набираючі популярність...

Депутат Київради Вікторія Кустова: Леонід...
5 авг. 2025 г.

У столиці судитимуть підприємця та...
27 авг. 2025 г.

Трамп пообіцяв поговорити з путіним...
4 сент. 2025 г.
Останні новини
04.09.2025 12:11
Збито та подавлено 84 ворожих БпЛА04.09.2025 12:03
840 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 4 вересня обговорили наступні теми:
Коментарі