За прем'єрства Юлії Тимошенко Україна була інвестиційно привабливішою
- Подробиці
- Опубліковано 11.12.2012 19:56
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3572
"Індекс інвестиційної привабливості України зараз становить 2,19 бали з п'яти можливих, що є найнижчим показником за всю історію дослідження", - йдеться у дослідженні.
Експерти нагадують, що перед початком роботи уряду Миколи Азарова цей показник становив 3,08 бали. За їх оцінками, довіра бізнесу до економіки України знизилася через фіскальний тиск та корупцію. Понад половини опитаних зазначили, що жодних змін на краще не відбулося.
Такі висновки підтверджують статистичні дані щодо прямих іноземних інвестицій. Зокрема, у січні-вересні 2012 року в економіку України іноземні інвестори вклали 4,319 мільярдів доларів, що на 8,9% менше показника за аналогічний період 2011 року.
Як відомо, оцінка Індексу інвестиційної привабливості України проводиться Європейською Бізнес Асоціацією за підтримки дослідницької компанії InMind. Індекс розраховується на основі регулярного моніторингу оцінок інвестиційного клімату Україна першими особами компаній-членів Європейської Бізнес Асоціації.
Європейська Бізнес Асоціація є неурядовою організацією, яка об'єднує понад 900 європейських, міжнародних та вітчизняних компаній, які працюють в Україні.
InMind - дослідницька агенція повного циклу, представник міжнародної мережі Factum Group в Україні. Її фахівці мають більш ніж 19-річний досвід роботи на українському дослідницькому ринку, повідомляє tymoshenko.ua.
Також з цієї категорії...

Украинские миллионеры множатся со скоростью...
16 сент. 2012 г.

Підвищення штрафів не врятує заповідні...
26 июл. 2013 г.

Депутати-регіонали тиснуть на підприємців, які...
13 дек. 2013 г.
Набираючі популярність...

Протягом січня - вересня 2025...
8 окт. 2025 г.

СБУ затримала далекобійника-агента фсб, який...
8 окт. 2025 г.

Поліцейські затримали зловмисника, який пограбував...
8 окт. 2025 г.
Останні новини
09.10.2025 09:24
путін зіштовхує Китай з Європою09.10.2025 08:46
1020 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні обговорили наступні теми:
Коментарі
Ти або дурень, або якійсь феєричний холуй ригів. Подумай своє головою: скільки то треба грошей, щоб купити Сенат США та всі найбагатіші країни світу.?! В тебе дах поїхав через любов до Януковича?! І де е ж ті її гроши? Що ж вони шукають 3 роки й жодної вкраденої копіки ще не знайшли. Якусь маячню їй інкримінуть. Весь світ дивується на цих дебілів. сі