Ціна розірвання офшорної угоди – 50 мільярдів гривень щорічно
- Подробиці
- Опубліковано 05.06.2013 13:15
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2049
Парламент повинен розірвати офшорну угоду з Кіпром і припинити виведення з українського бюджету мільярдів гривень. Про це народний депутат від «УДАРу» Валентин Наливайченко заявив з трибуни Верховної Ради під час обговорення законопроекту про денонсацію угоди з Кіпром, повідомляють «Конфлікти і закони».
«Ціна питання - 50 мільярдів гривень щорічно. Фракція «УДАР» наполягає на розірванні цієї угоди. Але це ще не все. Необхідно організувати розслідування відмивання грошей з бюджету і повернення їх в Україну. Міжнародні механізми є - FATF, ФБР, наші міжнародні партнери нададуть у цьому підтримку», - запевнив депутат. «І якщо хтось говорить про те, що неможливо підвищити пенсії, то це саме ті люди, які виводять бюджетні гроші за кордон. У них дуже дорогі адвокати, вони розповідають про якісь юридичні штучки, але вони брешуть», - підкреслив Наливайченко.
«Розірвання угоди означає також обов’язкове опублікування списку усіх тих, хто заховав ваші гроші в офшорах. Саме тому такий опір, тому так багато брехні навколо цього питання», - наголосив Наливайченко.
Також з цієї категорії...

Через запровадження векселів держава хоче...
23 апр. 2013 г.

Росія, блокуючи український експорт, розмовляє...
15 авг. 2013 г.

Палатний: У ВНЗ формується небезпечна...
6 апр. 2015 г.
Набираючі популярність...

Знахабнілі представники слуг народу: урвати...
30 мар. 2025 г.

Чи зможе подружка путіна Марін...
1 апр. 2025 г.

Ізраїль запропонував 40-денне перемир'я в...
1 апр. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 1 квітня обговорив наступні актуальні теми:
Коментарі