Через виверження вулкану на острові Ява евакуйовано понад 100 тисяч осіб

yava vivergennya

 
Національне агентство щодо запобігання катастроф Індонезії видало розпорядження евакуювати всі сім'ї, що живуть в радіусі 10 кілометрів від вулкану Келуд. Вулкан розташовано у 90 кілометрах на південь від другого за величиною індонезійського міста Сурабая - головного індустріального центру країни.


Більше 100 тисяч чоловік були евакуйовані. Виверження припинилося, однак попіл поширився на 500 кілометрів на захід і північний захід, що викликало низку проблем, особливо для авіакомпаній, які через хмари попелу, що піднявся, закрили аеродроми в Сурабаю, Джокьякарті, Соло, Маланзі і Семаранзі. В результаті тисячі пасажирів застрягли в аеропортах.

Місцеве телебачення показало кадри, на яких видно як стоять на приколі літаки, покриті шаром попелу.Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Этой ночью рашисты атаковали нашу страну в основном «шахедами» - 17 беспилотников типа «Шахед-136/131» целились по нашей инфраструктуре

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.