В Австрії заарештовано майно сина Миколи Азарова
- Подробиці
- Опубліковано 22.07.2014 19:04
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 34040
Правоохоронці Австрії встановили приналежність сина Азарова до компанії «LADA Holding Anstalt» і на підставі евросанкцій австрійський суд заарештував нерухомість цієї компанії у Відні і Штирії вартістю приблизно 5 млн євро. Про це пише австрійське інформаційне агентство АРА, повідомляють «Конфлікти і закони».
«З посиланням на санкції ЄС до представників режиму януковича Федеральне відомство з захисту конституції і по боротьбі з тероризмом повідомило агентству АРА, що Олексій Азаров є реальним власником компанії «LADA Holding Anstalt», - йдеться в статті.
АРА нагадує, що раніше припущення про те, що компанія з Ліхтенштейну «LADA Holding Anstalt» насправді належить Азарову, висували журналісти в Україні. При цьому сам парламентарій, що формально представляє з 2012 року виборчий округ міста Слов'янськ (Донецька обл.), свою причетність до компанії нерухомості в Австрії неодноразово заперечував.
Виходячи з ціни покупки, загальна вартість нерухомого майна, що належить холдингу «LADA Holding Anstalt», складе близько 5 млн євро, повідомляє АРА.
Рахунок у банку «L.A.D.A. Holding Anstalt» у самому Ліхтенштейні, як підтвердив представник цієї компанії, назвавши його «дуже скромним», був заморожений після набрання чинності санкцій проти українських чиновників.
Прокурор Ліхтенштейну оголосив минулого тижня, що сукупні активи колишніх українських політиків, заморожених в князівстві в результаті санкцій ЄС, становлять 27 млн швейцарських франків (22, 2 млн євро).
В даний час Азаров-молодший перебуває на 14-му місці в списку санкцій ЄС.
Також з цієї категорії...

Адвокат Надежды Савченко: Прокуроры не...
30 янв. 2016 г.

У США відновлено розслідування по...
8 июл. 2016 г.

Суд Пакистану відхилив апеляцію екс-прем'єра...
15 сент. 2017 г.
Набираючі популярність...

Оперативна інформація станом на 08.00...
13 мар. 2025 г.

1200 москалів подохло минулої доби...
13 мар. 2025 г.

У Тбілісі суд призначив колишньому...
13 мар. 2025 г.
Останні новини
13.03.2025 08:19
1200 москалів подохло минулої доби на українській землі12.03.2025 21:19
Обличчя кримського спротивуПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 12 березня обговорив наступні актуальні теми:
Коментарі