Російські спецслужби перешкоджають розслідуванню загибелі малазійського боїнга
- Подробиці
- Опубліковано 06.03.2015 18:30
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4016
Літак рейсу «МН17» був збитий ракетою «Бук», запущеної з російською установки, і, швидше за все, російським екіпажем. Про це 5 березня повідомляє TCH з посиланням на заяву прес-служби прокуратури Нідерландів.
За версією криміналістів, «Бук» був привезений з Росії в Україну незадовго до трагедії, що підтверджують численні фото та відеозаписи, а також знайдені і опитані свідки.
В даний час експерти працюють над конкретними підозрюваними і збирають докази проти них, необхідні для винесення обвинувального вироку.
Також у прокуратурі Нідерландів відзначають, що є серйозні свідчення того, що секретні служби РФ постійно намагаються зламати і проникнути в комп'ютерні системи голландської поліції та прокуратури.
Зокрема, всі смартфони і комп'ютери, які слідчі використовували в Україні і які мали контакт з місцевими інтернет-мережами, довелося знищити, бо вони піддалися атаці шпигунської програми Spyware.
Раніше міністерство оборони Нідерландів повідомляло, що на місці катастрофи малайзійського «Боїнга» в Україні знайдено нові останки.
Також з цієї категорії...

Радован Караджич в суде над...
13 авг. 2012 г.

Суд Іспанії виписав ордер на...
16 февр. 2014 г.

Європейський суд зобов'язав Росію вивести...
18 авг. 2014 г.
Набираючі популярність...

ЄС бойкотує саміт Януковича через...
3 мая 2012 г.

Юлія Тимошенко: Кожен несе відповідальність...
21 авг. 2012 г.

У Європі піднімають питання про...
4 сент. 2012 г.
Останні новини
30.06.2025 12:52
Знешкоджено 74 ворожих БпЛА30.06.2025 12:44
1070 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 29 червня обговорили наступні теми:
Коментарі