Родичі загиблих у катастрофі MH17 в суді Чикаго подали на Гіркіна позов в 850 млн доларів
- Подробиці
- Опубліковано 25.02.2016 16:02
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2237
Сюжет про судовий розгляд випустила в ефір радіостанція «Голос Америки». У ньому показано позовну заяву родичів жертв авіакатастрофи. Видання зазначає, що загальна сума позову до Гіркін склала 850 млн доларів. Позов подали 17 осіб, одна з яких - громадянин США.
Гіркіна звинувачують за трьома статтями.
Перша - позасудове вбивство. Позивачі посилаються на Закон про захист жертв катувань, який дозволяє розглядати справу проти колишнього командира українських сепаратистів, громадянина Росії, з вимогою компенсації за смерть пасажирів рейсу MH17, серед яких були громадяни Великобританії, Нідерландів, Малайзії.
За другою статтею Гіркіна звинувачують у збиванні і руйнуванні самого літака і в порушенні міжнародного права.
Відповідно до третьої статті, росіянин звинувачується у змові зі своїм заступником Сергієм Петровським і з особами, які мають безпосереднє відношення до ракетного удару по малайзійському лайнеру.
У позовній заяві обґрунтовується причетність Гіркіна до катастрофи Boeing на Донбасі. У документі говориться, що 17 липня 2014 року, коли був збитий малайзійський лайнер, Гіркін командував армією ДНР і вів війну проти України. При цьому в заяві підкреслюється, що саме під його командуванням і з його допомогою на Донбас перевезли одну або кілька ракетних установок «Бук», з якої і був збитий пасажирський літак.
У документі також йдеться про безпосередню причетність Росії до катастрофи. У заяві наголошується, що Гіркін - російський громадянин, а в санкційних списках ЄС він значиться як діючий офіцер ГРУ РФ. У документі також наголошується, що військові дії ДНР веде за підтримки Москви, а Гіркін «діяв, виходячи з дійсних або видимих повноважень від уряду Росії».
Також з цієї категорії...

Суд по делу News of...
26 сент. 2012 г.

В России прекратили уголовное дело...
30 дек. 2014 г.

У Нідерландах знову заговорили про...
14 янв. 2016 г.
Набираючі популярність...

Судді в Київській апеляції некомпетентні...
5 авг. 2025 г.

Єрмак отримав по Є-балу?
15 авг. 2025 г.

У Києві 38-річний місцевий рецидивіст...
21 авг. 2025 г.
Останні новини
22.08.2025 12:59
Збито-подавлено 46 ворожих БпЛА22.08.2025 12:48
790 кацапів подохло минулої доби на українській землі21.08.2025 09:17
Збито-подавлено 577 цілей противника21.08.2025 09:09
830 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 22 серпня обговорили наступні теми:
Коментарі