Генсек РЄ офіційно просить путіна про звільнення Олега Сенцова
- Подробиці
- Опубліковано 25.06.2018 09:36
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2110
Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд у понеділок, 25 червня, подасть офіційне прохання до президента росії владіміра путіна про помилування українського режисера Олега Сенцова, який відбуває покарання у російській колонії. Про це повідомляє DW з посиланням на директора департаменту комунікацій, заступника генсекретаря РЄ, передає Польське радіо.
Даніель Гольтґен підтвердив, що «у понеділок Ягланд подасть прохання про помилування Сенцова». Він також наголосив, що генсек як керівник РЄ має право це зробити згідно з Європейською конвенцією з прав людини.
20 червня Турбойрн Ягланд відвідав москву, де зустрівся з президентом рф владіміром путіном, міністром закордонних справ Сєрґєєм Лавровом та російською омбудсменкою Тетяною Москальковою.
Олег Сенцов, затриманий у Криму в 2014 році та засуджений судом у росії у 2015 році до 20 років позбавлення волі, продовжує голодний протест з вимогою звільнити українських політв'язнів, яких перетримує росія.
У понеділок, 25 червня, у Страсбурзі відкривається літня сесія Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ). У день відкриття сесії Бюро асамблеї вирішуватиме, чи вносити до порядку денного питання термінових дебатів щодо звільнення Олега Сенцова та інших українських політв'язнів у росії.
Олег Сенцов. Фото creativecommons.org
Також з цієї категорії...

Содержание Андерса Брейвика в спецучреждении...
22 авг. 2012 г.

Виновникам крушения лайнера Costa Concordia...
20 июл. 2013 г.

Суд отпустил Хосни Мубарака на...
21 авг. 2013 г.
Набираючі популярність...

Григорій Немиря: Політична параноя Януковича...
20 апр. 2012 г.

Короткорукие лизоблюды Путина хотят наказать...
14 мая 2012 г.

У Римі закінчилася конференція стосовно...
11 июл. 2025 г.
Останні новини
11.07.2025 23:18
Супермен Трамп і підступний Лютор-путін11.07.2025 11:38
1040 кацапів подохло минулої доби на українській землі10.07.2025 11:29
Збито 178 ворожих повітряних цілейВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 11 липня обговорили наступні теми:
Коментарі