У Києві та Одесі з'явилися скандальні графіті з «Януковичем»

ob1

 
У Києві та Одесі з'явилися скандальні графіті із зображенням обличчя людини, схожої на так званого президента Віктора Януковича, з червоною цяткою на чолі. Ці фото надійшли на адресу «Чорного комітету», повідомляє прес-служба ЧорКому.


Ця подія засвідчує солідарність суспільства з хлопцями, безневинно ув'язненими в Сумах.

Нагадаємо, що 14-го січня Зарічний суд міста Суми засудив до ув'язнення на терміни від 1-го до 2-х років чотирьох хлопців, яким інкримінують поширення графіті із обличчям «Януковича». У вироку зазначено, що вони винні у «нанесенні непристойних малюнків на стінах».

ob2

ob3Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью враг продолжил атаковать нашу страну беспилотниками. В результате воздушного боя были сбиты все выпущенные вражеские «шахеды»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.