Киянку позбавлено батьківських прав
- Подробиці
- Опубліковано 16.07.2012 10:54
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3268
Мати, яка має однокімнатну квартиру в Києві, здавала її в оренду, а сама разом з дітьми вела бродячий спосіб життя. Вони постійно змінювали місце проживання, жили у Києві, Київській області, містах та селах Російської Федерації, у знайомих, в палатках на березі моря, храмах, монастирях.
Жінка не працює. Жили вони за рахунок коштів, які їй сплачує держава як одинокій матері, та коштів, отриманих від оренди квартири.
Діти не отримували належного харчування та своєчасної медичної допомоги, не навчалися. Рівень знань Ніни відповідає 1-му класу. Чотирирічний Даміан ніколи не відвідував дошкільний заклад. До дітей застосовувалися фізичні покарання.
У судовому засіданні дівчинка пояснила, що батько її братика вживав наркотики, бив її та кидався на неї з ножем. Не хоче, щоб її маму позбавляли батьківських прав, але хоче навчатися у школі.
У груднів 2009 року та у березні поточного року органами прокуратури м. Києва стосовно жінки порушено дві кримінальні справи за ухилення від виконання батьківських обов’язків (ч. 1 ст. 166 КК України).
Наразі діти перебувають у відділенні соціально-психологічної реабілітації Центру екстреної допомоги дітям, які зазнали насильства, повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
09.04.2026 21:30
Реформа ТЦК: реальні зміни чи чергова зміна вивісок?09.04.2026 18:56
Іранський приклад Трампа для путіна09.04.2026 18:35
Ізраїль знімає обмеження після перемир'я між США та ІраномРоман Світан разом з Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 9 квітня розповіли про події на ЛБЗ та глобальні зміни у світовій політиці


Коментарі