«Київзеленбуду» буде повернено 0,4 га у Білодібровському лісництві
- Подробиці
- Опубліковано 17.07.2012 20:23
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2653
Київською екологічною прокуратурою до Господарського суду м. Києва заявлено позов про звільнення ТОВ «Колпито» самовільно зайнятої земельної ділянки площею 0,4 га Білодібровного лісництва у Дарницького лісопаркового господарства КП «Київзеленбуд».
Встановлено, що на підставі договору, укладеного із КМДА у 2006 році, ТОВ «Колпито» проводилися роботи з облаштування протипожежної водойми в урочищі «Велике Колпито».
Строк договору закінчився у листопаді 2011 року. Утім, товариством роботи з будівництва водного об’єкту не виконано та земельну ділянку лісового фонду не звільнено. І досі вона самовільно використовувалася для розміщення, експлуатації та обслуговування будівельної техніки, тимчасових споруд, побутових вагончиків, складування та зберігання будівельних матеріалів, повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.
Також з цієї категорії...

Микола Томенко: Влада не може...
23 нояб. 2012 г.

Протестувальники, які стріляли з вогнепальної...
19 февр. 2014 г.

У центрі Києва автокооператив самовільно...
16 июл. 2014 г.
Набираючі популярність...

Протягом січня - вересня 2025...
8 окт. 2025 г.

СБУ затримала далекобійника-агента фсб, який...
8 окт. 2025 г.

Поліцейські затримали зловмисника, який пограбував...
8 окт. 2025 г.
Останні новини
09.10.2025 09:24
путін зіштовхує Китай з Європою09.10.2025 08:46
1020 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні обговорили наступні теми:
Коментарі