П’яний киянин за шум і веселощі застрелив юнака із саморобного пістолету
- Подробиці
- Опубліковано 08.08.2012 09:07
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2948
Будучи на підпитку та прокинувшись від розмов і сміху, які лунали із коридору, чоловік узяв металевий лом та вийшов до молоді, яка заважала йому спати.
Зі слів засудженого, у збудженому стані він почав лаятися на них, розмахувати ломом та кричати, щоб вони зайшли у квартиру. Повернувшись додому, випив ще горілки та, будучи роздратованим, взяв із шафи пістолет і пішов до сусідньої квартири.
Очевидці вбивства розповіли, що чоловік вів себе дуже агресивно. Замахувався на них металевим ломом, але ударив у стіну коридору. Коли усі забігли у квартиру, він із силою закрив за ними вхідні двері. Майже одразу, в той час, коли вони розповідали про події у коридорі, пролунав постріл, від якого загинув їх товариш, що стояв напроти вхідних дверей. Засуджений вистрілив у вічко закритих дверей у квартиру, розуміючи, що за ними перебувають люди.
Смерть молодого хлопця настала від вогнепального поранення шиї з ушкодженням сонної артерії та розвитком крововтрати, повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.
Також з цієї категорії...

Попов дерибанить зелені зони по...
14 дек. 2012 г.

Прокуратура вимагає скасувати приватизацію комунальних...
25 апр. 2013 г.

У Києві поліція викрила бордель,...
31 янв. 2019 г.
Набираючі популярність...

Приговор Тимошенко это - приговор...
12 окт. 2011 г.

Резолюция ПАСЕ? Да кто ее...
29 янв. 2012 г.

А нам все равно, а...
5 мая 2012 г.
Останні новини
28.06.2025 10:54
Знешкоджено 22 ворожих БпЛА28.06.2025 10:46
1000 москалів подохла минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 27 червня обговорили наступні теми:
Коментарі