Наталія Новак: Своїми діями влада дискредитує референдум у Києві

novak forum

 
Референдум є дуже важливим інструментом демократії, але в руках сьогоднішньої столичної влади він стає інструментом маніпуляцій, що дискредитує сам механізм референдуму в Києві як такий. 


Про це заявила заступник голови депутатської фракції «УДАР» у Київраді Наталія Новак в ефірі програми «Київський форум», повідомляє прес-служба партії «УДАР».

«Дискредитація референдуму в столиці відбувалася, починаючи з формування ініціативних груп. На більшості зборів не були присутні 200 осіб, як передбачено законом. Деякі збори відбувалися тільки «на папері», просто збиралися паспортні дані людей, про що нашу фракцію повідомили громадські активісти, представники бюджетних організацій, директори шкіл. Не виключено, що багато киян навіть не знають, що були учасниками подібних «зборів». Отже, референдум, який формувався на завідомо неправдивій основі, не може бути законним. З самого початку він є фальшивий», - зазначила Наталія Новак.

Депутат також нагадала, що в українському законодавстві чітко прописано, що референдум може проводитися з питань, віднесених до компетенції міської ради. Водночас питання, винесені столичною владою, незаконні.

«Перше питання - чи схвалюєте Ви обов’язкове включення до щорічного бюджету м. Києва надання адресної матеріальної допомоги пенсіонерам та надбавок працівникам бюджетної сфери столиці? А винесення питань, які стосуються виплат з бюджету, заборонено чинним законодавством . Питання друге - чи схвалюєте Ви створення в Києві підлеглої міській громаді муніципальної міліції, що має забезпечувати порядок у місті та безпеку жителів? - точно не відноситься до компетенції КМДА. Це виключно компетенція Верховної Ради», - наголосила депутат.

Говорячи про третє питання, яке хочуть винести на референдум у Києві, - чи схвалюєте Ви базові проектні рішення нового Генерального плану розвитку м. Києва? – Новак зазначила, що це питання вирване з контексту, і не можна розглядати базові рішення окремо від Генплану.

«Генеральний план - достатньо складний документ, він потребує фахового підходу. Потрібно приймати рішення в цілому по Генеральному плану, а не по окремих пунктах. Виписавши в питаннях для референдуму базові проектні рішення, від киян приховали, що написано в Генеральному плані. А там зазначено, що, виявляється, в Києві щільність менше, ніж в Європі. І тепер цю щільність на 30-40% треба збільшити, тобто кожному киянину у двір ще треба підселити 30-40% населення. А значне збільшення навантаження на соціально-інженерну інфраструктуру міста призведе до поглиблення проблем у транспортній, житловій та інших сферах», - зазначила заступник голови фракції «УДАР» у Київраді.Комментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Президент россии владимир путин пожаловался на совещании совета безопасности рф на то, что Украина превращается в антипод россии

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2021.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.