Наталія Новак: Коли у Києва забирають 50% податку на доходи з фізичних осіб - це нищення місцевого самоврядування
- Подробиці
- Опубліковано 08.02.2013 18:10
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2074
Запропонований виконавчою владою бюджет Києва нереальний і навряд чи зможе бути виконаний. Про це заявила народний депутат від фракції «УДАР» Наталія Новак, виступаючи з президії Київради під час обговорення проекту бюджету, повідомляє прес-служба політичної партії "УДАР Віталія Кличка".
«Цей бюджет нагадує вогнище, намальоване на шматку полотна у папи Карло. Київська влада намалювала цифри на папері і каже, ми їх виконаємо. Бюджет Києва вже три роки недовиконується на 2-3 і більше мільярдів гривень», - наголосила Наталія Новак.
Народний депутат зазначила, що основою місцевого самоврядування є фінанси, бюджетні кошти. А коли у Києва забирають 50% податку на доходи з фізичних осіб - це фактично нищення місцевого самоврядування.
«Місцеве самоврядування сьогодні фактично поставлене на коліна. Якщо раніше більшість капіталовкладень йшли з київського бюджету і складали 90%, то сьогодні 90% нам дає держава. Це означає, що київська міська влада не сама визначає пріоритети фінансування, а їх наперед визначає держава», - зазначила Наталія Новак.
Заступник голови фракції «УДАР» у Київраді Андрій Странніков наголосив, що позиція «УДАРу» незмінна - Київ повинен отримувати 100% податку на доходи фізичних осіб. «Ми повинні повернути киянам 8 мільярдів, які у нас безпардонно забирає держава. Ми не голосуємо за цей бюджет і вимагатимемо від уряду повернути наші гроші», - підкреслив Андрій Странніков.
Також з цієї категорії...

Кличко не дасть Олесю Довгому...
29 окт. 2012 г.

Суд незаконно віддав у приватну...
26 мар. 2013 г.

Проти столичних міліціонерів почали розслідування...
24 мая 2013 г.
Набираючі популярність...

Трампізм-путінізм, на який хворіє багато...
16 мая 2025 г.

Чи готова Європа до створення...
17 мая 2025 г.

Під прикриттям посад і зв’язків...
20 мая 2025 г.
Останні новини
19.05.2025 11:27
Знешкоджено 76 ворожих БпЛА19.05.2025 11:19
1040 москалів подохло минулої доби на українській землі18.05.2025 09:35
1130 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 17 травня обговорили наступні теми:
Коментарі