Навіть на відзначенні ювілею Кобзаря влада намагається заробити
- Подробиці
- Опубліковано 09.03.2013 13:36
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2314
Перед загрозою зміни зовнішнього вектору України і повного знищення демократії опозиція повинна захистити незалежність країни, залучити до боротьби з нинішньою антиукраїнською владою позапарламентські партії та всіх свідомих громадян України. Про це сьогодні під час акції біля пам'ятника Тарасу Шевченку заявила представниця "УДАРУ" Ірина Геращенко.
В "УДАРі" вважають, що сьогодні опозиція повинна взяти на себе важливу політичну і гуманітарну місію. По-перше, працювати над мобілізацією громадян, щоб відстояти демократію. По-друге, "УДАР" пропонує всім опозиційним силам створити свій оргкомітет по відзначенню ювілею Кобзаря і запропонувати суспільству низку просвітницьких і гуманітарних проектів для популяризації спадщини Шевченка.
Геращенко наголосила, що нинішня влада працює на розкол України, знищуючи українську культуру, традиції та мову. Навіть до ювілею Великого Кобзаря, 200-річчя з дня народження, яке відзначатимуть наступного року, чиновники ставляться як до можливості заробити. Бо вже сьогодні є інформація про непрозорі тендери, нереалістичні проекти, на яких розкрадаються бюджетні кошти. Тому опозиція повинна зупинити це розкрадання України, працюючи на зміну влади, захист української мови і традицій, об'єднання країни, повідомляє прес-служба політичної партії "УДАР Віталія Кличка".
Також з цієї категорії...

У Києві за хабарництво затримано...
22 мар. 2013 г.

Державні акції товариства «Київпроект» незаконно...
6 сент. 2013 г.

У Києві затримали трьох молодиків,...
15 авг. 2019 г.
Набираючі популярність...

Депутат Київради Вікторія Кустова: Леонід...
5 авг. 2025 г.

У Києві поліцейські затримали водійку,...
13 сент. 2025 г.

Україна розвертається до Китаю?
15 сент. 2025 г.
Останні новини
18.09.2025 10:30
Збито та подавлено 48 ворожих БпЛА18.09.2025 10:16
930 москалів подохло минулої доби на українській землі17.09.2025 10:16
Збито та подавлено 136 ворожих БпЛАПолковник ЗСУ в запасі та військовий експерт Роман Світан з ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 17 вересня обговорили такі теми:
Коментарі