У Києві протестуватимуть проти неконституційних дій міліції та суду

kliriki protest

 
Учора на вісьмох активістів було накладено адміністративне стягнення за проведення антиклерикальної акції 26.07.2013 біля «Мистецького Арсеналу». Сім активістів отримали попередження за ч.1 ст.185-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а один – штраф в розмірі 340 грн. за ч.2 ст.185-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі Автономної спілки трудящих (АСТ).


Хоча санкції видаються сміховинними за розмірами, все ж Печерським районним судом м. Києва було визнано наявність складу адміністративного правопорушення в діях активістів при проведенні акції, що мала на меті протест та привернення уваги громадськості до спроб клерикалізації всіх сфер суспільного життя та встановлення православ`я в якості панівної ідеології.


Судді, що розглядали справи активістів, відмовлялися долучати до матеріалів справи письмові пояснення у деяких активістів, а також відмовилися викликати свідків, що могли б також повідомити про невинуватість учасників акції. Суддям вказувалося на те, що при затриманні активістів міліцією було допущено величезну кількість порушень, що можна за їх же Кримінальним кодексом кваліфікувати як злочини. Також суддям було вказано на те, що, відповідно до практики Європейського Суду з Прав Людини, притягнення до відповідальності осіб за ст.185-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення є незаконним.

Постанови суду будуть оскаржуватися активістами, бо навіть керуючись потворними нормами українського законодавства, в діях активістів важко знайти наявність інкримінованих їм правопорушень.

Сьогодні, 1 серпня, о 18.00 активісти вийдуть та проведуть саме ту акцію, яку протизаконно заборонили «правоохоронці» біля «Мистецького Арсеналу».Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Обстановка на фронте остается напряженной, но уже более-менее стабильной. Количество боевых столкновений довольно высокое

детальніше

Опитування

Чи вважаєте Ви виправданим звільнення Зеленським Головкома Залужного?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.