У Києві судитимуть організатора замовного вбивства
- Подробиці
- Опубліковано 07.09.2013 12:54
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2940

Столична прокуратура направила до суду матеріали кримінального провадження стосовно громадянина Азербайджану за обвинуваченням у пособництві в організації замовного вбивства двох киян. Зазначений злочин вдалося відвернути шляхом інсценування. Про це повідомив державний обвинувач Павло Іваньков, повідомили «Конфліктам і законам» у преc-службі прокуратури Києва.
«Досудовим розслідуванням встановлено, що наприкінці минулого року підозрюваний отримав замовлення на вбивство двох киян. У подальшому зловмисник підшукав виконавця злочину, який розповів про вказані наміри потенційним жертвам», – сказав прокурор.
Для того, щоб викрити організаторів злочину, потерпілі із залученням працівників кіностудії імені О. Довженко записали відео імітації вбивства, після чого звернулися за допомогою до правоохоронців.
За результатами розслідування особу, яка виконувала роль пособника у вчиненні цього злочину, було викрито та заарештовано. Наразі матеріали кримінального провадження стосовно підозрюваного, яким виявився 28-річний громадянин Азербайджану, направлено до суду для розгляду по суті.
«Державне обвинувачення у вказаному провадженні здійснюватиме прокуратура Києва», – заявив П. Іваньков та додав, що встановлення особи, яка замовила цей злочин, триває.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
05.11.2025 09:37
Збито та подавлено 61 ворожий БпЛА05.11.2025 09:30
900 кацапів подохло минулої доби на українській землі04.11.2025 09:38
Збито та подавлено 92 цілі противника04.11.2025 09:31
840 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак і військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 4 листопада


Коментарі