Прокуратура відкрила провадження за фактом порушення трудових прав неповнолітньої
- Подробиці
- Опубліковано 30.09.2013 12:51
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2810

Прокуратура Голосіївського району Києва зареєструвала кримінальне провадження за фактом невиплати заробітної плати 13-річній дівчині, котра упродовж 2 місяців працювала у кондитерському цеху на ТОВ «Ділайт Україна». Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.
Відомості про вказаний факт 26 вересня внесено до ЄРДР за ч. 2 ст. 172 КК України - Грубе порушення законодавства про працю, вчинене щодо неповнолітньої.
Крім того, прокуратурою Києва організовано перевірку за колективним зверненням 37 працівників вказаного підприємства щодо невиплати їм заробітної плати на загальну суму понад 400 тис. грн.
Проведення перевірки доручено Територіальній державній інспекції з питань праці та ГУ Міндоходів у м. Києві.
Також за дорученням органів столичної прокуратури контролюючі органи перевірять дотримання вимог трудового законодавства посадовими особами ТОВ «Лє Бутік», ТОВ «Поверхность – супутникове телебачення» та ТОВ «Малліна», працівники яких також повідомили про існуючу заборгованість із заробітної плати.
За висновками контролерів буде прийняте рішення відповідно до вимог чинного законодавства, а у разі підтвердження порушень конституційних прав працівників будуть вжиті відповідні заходи прокурорського реагування.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили найгарячіші новини України та світу станом на 13 березня


Коментарі