Мешканці Биківні вийдуть до Київради на протест проти варварської забудови лісу
- Подробиці
- Опубліковано 21.03.2016 07:44
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1754
Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі Спілки вільних журналістів «Природа над усе».
22 березня (вівторок) о 13:00 (початок засідання) відбудеться збір жителів, активістів, депутатів Верховної Ради і ЗМІ біля КМДА о 12:30.
Запропонований соратниками Кличка незаконний детальний план території (ДПТ) селища Биківня, розташованого на околиці столиці у лісі, передбачає вирубку Биківнянського лісу, який, згідно Генерального плану міста Києва до 2020 року, свого цільового призначення не змінював. Розроблений корумпованими чиновниками КМДА новий план стер Биківнянський ліс з мапи столиці, перетворивши його на будівельний майданчик. Прикрити таку незаконну вирубку спромоглися родинами загиблих бійців АТО та Небесної Сотні, а також не посоромилися прикритися ім’ям Надії Савченко.
Биківнянці налаштовані відстояти беззахисний ліс на засіданні ганебної земельної комісії Київради і ще раз нагадати депутатам та міському очільнику Віталію Кличку про те, що вони не мають права розпоряджатися лісами міста Києва.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
15.11.2025 10:55
Збито та подавлено 93 цілі противника15.11.2025 10:48
1000 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан із ведучим Андрієм Штангретом у воєнному зведенні за 15 листопада обговорили наступні теми:


Коментарі