​НАБУ допомогло АМКУ викрити змову учасників тендеру з ремонту Шулявського мосту в Києві

Інформація від детективів НАБУ допомогла Антимонопольному комітету України (АМКУ) викрити змову двох компаній-учасниць процедур закупівель будівельних послуг для трьох об’єктів у місті Києві. За спотворення результатів тендеру Київське обласне територіальне відділення АМКУ наклало на них штраф на загальну суму майже 262 млн грн та заборонило брати участь у публічних закупівлях упродовж найближчих трьох років, повідомляє прес-служба НАБУ.


Дані, які стали підґрунтям для рішення АМКУ, детективи Національного бюро здобули під час досудового розслідування можливих зловживань при реконструкції Шулявського шляхопроводу, зокрема, йдеться про відомості, що вказували на можливу пов’язаність учасників закупівлі — ТОВ «Північно-український будівельний альянс» та ТОВ «Спецбуд-Плюс».

Згодом, Київське територіальне відділення АМКУ провело своє розслідування, яке підтвердило факт змови згаданих компаній не лише у випадку Шулявського шляхопроводу, а й ще двох об’єктів: будівництва корпусу Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова та реконструкції гімназії № 59 імені О.М. Бойченка в Голосіївському районі м. Києва.

За спотворення результатів закупівель з:

реконструкції Шулявського шляхопроводу кожна з компаній отримала штраф у 56 млн грн;

будівництва корпусу Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова: ТОВ «Північно-український будівельний альянс» — штраф у 56,16 млн грн, ТОВ «Спецбуд-Плюс» — у 63,19 млн грн;

реконструкції гімназії № 59 імені О.М. Бойченка — штраф у 15,29 млн грн на кожну компанію.

Такі рішення є черговим прикладом ефективної взаємодії між Національним бюро та Антимонопольним комітетом.

Фото glavcom.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 лютого обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.