Прокуратура через суд поновила права двох сиріт на квартиру у Києві

prokuratura obolon

 

Суд задовольнив позовні вимоги прокуратури Солом’янського району столиці та визнав за двома дітьми-сиротами право власності на частину квартири їхньої померлої матері. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Солом’янського району міста Києва.


Встановлено, що у квартирі по просп. Леся Курбаса, що у Святошинському районі столиці, проживало двоє неповнолітніх дітей з батьками. Мати дітей, яка була власницею цього житла, померла у 2005 році, а у 2012 році помер і батько. Сироти залишилися під опікою родички і проживали разом із нею у батьківській квартирі.

Проте, як з’ясувалося у ході прокурорської перевірки, правовстановлюючі документи на житло були втрачені ще у 2005 році, у зв’язку з чим діти майже 8 років не могли оформити спадщину, яка належала їм за законом.

«З метою захистити житлові права сиріт прокуратура Солом’янського району звернулася до суду з позовом про визнання за ними права власності на частину квартири померлої матері. Суд підтримав позицію прокуратури та задовольнив позов у повному обсязі», - поіфдомив заступник прокурора Солом’янського району Максим Глотов.

Наразі рішення суду знаходиться на виконанні.Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха: двумя баллистическими ракетами Искандер М 16 ударными беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.