Кличко: У Києві запрацює принцип «єдиного вікна»
- Подробиці
- Опубліковано 15.06.2014 20:21
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2950
У столиці буде впроваджений принцип «єдиного вікна», який дасть можливість киянам отримувати адміністративні послуги за спрощеною схемою і швидко. Про це в ефірі телеканалу «Україна» заявив Київський міський голова, лідер партії «УДАР» Віталій Кличко, повідомляють «Конфлікти і закони».
«Впровадження принципу «єдиного вікна» дозволить киянам отримувати будь-яку довідку за 15 хвилин. Цей принцип вже був успішно реалізований у Грузії, де створили Будинки юстиції, і зараз ми розпочали роботу над подібним проектом у Києві, залучивши команду людей, які працювали з Міхеїлом Саакашвілі», - наголосив Кличко.
Міський голова Києва також відзначив, що найближчим часом представить команду менеджерів, які зможуть ефективно впроваджувати зміни в столиці України.
«Найближчим часом я представлю команду професіоналів, людей, які є експертами у тій чи іншій сфері. Ми проведемо аудит господарства столиці і чітко покажемо, у якому стані знаходиться та чи інша галузь. Щоб було зрозуміло, як саме виправити таку ситуацію. Це стане точкою відліку, з якої ми можемо почати реалізовувати реформи», - зауважив Віталій Кличко.
Також з цієї категорії...

Прокуратурою оскаржено вирок суду по...
17 авг. 2012 г.

Завтра вирішується, чи стане Київський...
28 нояб. 2012 г.

На Оболоні оперативники протягом кількох...
8 мар. 2017 г.
Набираючі популярність...

У своєму суботньому пості Трамп...
14 сент. 2025 г.

Україна розвертається до Китаю?
15 сент. 2025 г.

Спецдоповідач ООН: Вбивство місцевих журналістів...
15 сент. 2025 г.
Останні новини
15.09.2025 20:04
Україна розвертається до Китаю?15.09.2025 10:58
Збито та подавлено 59 ворожих БпЛА15.09.2025 09:02
910 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Владислав Соловйов та полковник ЗСУ в запасі, військовий експерт Роман Світан обговорили останні новини
Коментарі