Кличко, як і Черновецький, хоче вивозити на штрафмайданчик автівки порушників
- Подробиці
- Опубліковано 30.05.2015 18:57
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2686
Міська влада повинна отримати можливість накладати штрафи та вивозити за допомогою евакуаторів автомобілі порушників правил паркування у Києві. Інакше вирішити проблему із порушеннями правил паркування у столиці буде складно. Про це в ефірі «Радіо Свобода» заявив Київський міський голова Віталій Кличко.
Про це повідомляє прес-служба Київського міського голови, передають «Конфлікти і закони».
«Нам потрібно законодавче поле. Тобто, ми сьогодні не маємо законної можливості для жорсткого наведення ладу з паркуванням, бо наші дії з евакуації авто на штрафмайданчики можна оскаржити в судах. Ми вже подали законопроект, чекаємо його ухвалення. Я сподіваюся, нам нададуть юридичну базу для того, щоб ми ефективно вирішили цю проблему», - наголосив Кличко.
Мер Києва додав, що частина нових парковок у Києві вже побудована, але вони стоять напівпорожні. «Знаєте, чому? Люди кажуть: чому ми повинні платити гроші за декілька годин паркування, якщо ми можемо кинути машину на вулиці, безкоштовно? Тобто, штрафування – це дуже важливий дисциплінуючий важель. Дуже радий, що зараз відбувається реформа МВС і у місті Києві вже в червні з’явиться ППС, яка буде не каральним органом, а сервісом для киян, для водіїв. І ми зможемо, зокрема, вирішити і проблему з паркуванням у столиці», - зазначив Віталій Кличко.
Також з цієї категорії...
За безкоштовне розміщення реклами голова...
23 авг. 2012 г.
У Києві малюнками-графіті вшанували День...
23 нояб. 2012 г.
У Попова не очікують весняного...
28 мар. 2013 г.
Набираючі популярність...
Про «мирні плани» і повоєнні...
29 янв. 2025 г.
Реформи за рахунок USAID та...
30 янв. 2025 г.
Дізнавачі поліції Києва запобігли незаконному...
30 янв. 2025 г.
Останні новини
02.02.2025 10:19
1320 москалів подохло минулої доби на українській землі01.02.2025 09:56
1430 кацапів подохло минулої доби на українськй земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у військовому зведенні на 1 лютого обговорив актуальні новини
Коментарі