​У Києві припинили незаконну діяльність двох «точок» продажу алкоголю

На вулиці Ползунова, поблизу залізничного вокзалу, у Солом’янському районі столиці працювали два МАФи, де реалізовували алкоголь без відповідної документації. Продавці не мали ліцензії на продаж алкогольної продукції, до того ж - реалізовували саморобний алкоголь «на розлив». Про це повідомляє прес-служба Нацполіції Києва, передають «Конфлікти і закони».


Правоохоронці провели огляд обох приміщень та вилучили близько 70 літрів сурогату вартістю більше шести тисяч гривень. Саморобні горілка та коньяк зберігалась у великих пластикових пляшках. Інше кафе реалізовувало ще й вино з дерев’яних бочок.

Продавці пояснили, що займалися незаконною діяльністю через скрутне матеріальне становище та великі борги.

Весь алкоголь вилучили. На обох продавців склали адміністративні протоколи за ст. 164 КупАП (Порушення порядку провадження господарської діяльності). Реалізаторам товару загрожує штраф - до 17 тисяч гривень. Питання щодо міри покарання правопорушників буде вирішено в судовому порядку.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.