Захисники Биківнянського лісу проведуть прес-конференцію
- Подробиці
- Опубліковано 04.04.2016 06:30
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1713
Ігноруючи протести жителів Биківні, активістів та екологів, депутати Київради намагатимуться на найближчому засіданні сесії узаконити вирубку Биківнянського лісу через затвердження незаконно розробленого ДПТ.
Запропонований соратниками Кличка незаконний детальний план території (ДПТ) селища Биківня, розташованого на околиці столиці у лісі, передбачає вирубку Биківнянського лісу, який, згідно Генерального плану міста Києва до 2020 року, свого цільового призначення не змінював. Розроблений корумпованими чиновниками КМДА новий план стер Биківнянський ліс з мапи столиці, перетворивши його на будівельний майданчик.
Жителі Биківні на громадських слуханнях відхилили запропонований ДПТ. Прикрити таку незаконну вирубку київська влада спромоглася родинами загиблих бійців АТО та Небесної Сотні, а також не посоромилися прикритися ім’ям Надії Савченко.
Учасники прес-конференції:
Народний депутат України – Ігор Вікторович Луценко;
Народний депутат України – Наталія Василівна Новак;
Експерт та розробник діючого Генерального плану до 2020 року – Дюжев Сергій Андрійович;
МБО «Екологія-Право-Людина» (ЕПЛ), еколог – Василюк Олексій Володимирович;
Заступник голови СВЖ «Природа над усе» – Андрос Олег Євгенович;
Представник від громади селища Биківня – Матусевич Ігор Олександрович;
Представник від громади селища Биківня – Косинець Миколай Адамович;
Представник від громади селища Биківня – Поперечна Тетяна.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан із ведучим Андрієм Штангретом у воєнному зведенні за 30 жовтня обговорили наступні теми:


Коментарі