У Києві затримали підозрюваного у замаху на вбивство
- Подробиці
- Опубліковано 02.10.2016 10:46
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2111
Зловмисник під час конфлікту у закладі на пр. Перемоги у Шевченківському районі столиці кілька разів вистрілив у чоловіка. У результаті, потерпілого із вогнепальними пораненнями доставили в лікарню.
Як повідомляє прес-служба Нацполіції Києва, повідомлення про стрілянину на пр. Перемоги у Шевченківське управління поліції надійшло вчора о 13:40. На місце події відразу виїхала слідчо-оперативна група.
Зі слів очевидців, правоохоронці з’ясували, що у потерпілого виник конфлікт із невідомим чоловіком, який у результаті здійснив кілька пострілів із невстановленої зброї і втік.
Потерпілого, а це – киянин, 1975 р.н., доставили у лікарню, йому надали необхідну медичну допомогу. Зі слів лікарів, у нього вогнепальні поранення пахової ділянки та обох ніг.
Під час огляду місця події вилучені стріляні гільзи, які відправили для проведення експертизи. Поліція опитала свідків та очевидців інциденту, а також персонал закладу, де відбулася стрілянина.
За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ст. 15 ч. 1 ст. 115 (Замах на умисне вбивство) Кримінального кодексу України.
Через кілька годин після злочину працівники Шевченківського управління поліції спільно зі співробітниками оперативно-розшукового відділу окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» Державної прикордонної служби України та управління Служби безпеки України затримали підозрюваного в аеропорту «Бориспіль». Зловмисник, а це - раніше судимий житель Житомирщини, 1992 р.н., намагався через Стамбул втекти до Анталії.
Чоловіка затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вину у скоєнні злочину він визнав. За вчинене правопорушення йому загрожує до 15-ти років ув’язнення. Вирішується питання щодо обрання йому міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...

Директор київського притулку для тварин...
12 мар. 2013 г.

Київ мало не залишився без...
2 мая 2014 г.

У Києві в Оболонському районі...
22 авг. 2016 г.
Набираючі популярність...

У США обговорюють військові варіанти...
23 авг. 2025 г.

Тактики КДБ та мілких порізів,...
23 авг. 2025 г.
СБУ затримала залізничника-агента фсб, який...
23 авг. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 22 серпня обговорили наступні теми:
Коментарі