У Києві затримали чоловіка, який поранив працівника воєнізованої охорони метрополітену
- Подробиці
- Опубліковано 30.10.2016 19:54
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1147

Подія сталася на станції метро «Либідська». Потерпілого із вогнепальним пораненням у живіт доставили в лікарню. Попередньо встановлено, що під час перевірки документів у пасажира виникла підозра, що вони - підроблені. Чоловіка відразу запросили у кімнату поліції, де він дістав пістолет і кілька разів вистрілив.
Про це повідомляє прес-служба Нацполіції Києва, передають «Конфлікти і закони».
У результаті вогнепальне поранення отримав працівник воєнізованої охорони метрополітену. Його відразу доставили в лікарню, де надають необхідну допомогу. Нападника затримали, зброю вилучили. На місці працює слідчо-оперативна група. Подія належним чином зареєстрована, вирішується питання про відкриття кримінального провадження.
Фото stolichni.in.ua
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
12.12.2025 11:16
Небезпечні сни Трампа12.12.2025 11:01
Збито та подавлено 64 ворожих БпЛА12.12.2025 10:53
1400 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан із ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 11 грудня обговорили наступні теми:


Коментарі