​У Києві затримали двох любителів канабісу

Як повідомляє прес-служба Нацполіції Києва, при проведенні профілактичних заходів на території Подільського району працівники поліції зупинили підозрілого чоловіка. Слідчий у присутності понятих провів огляд 23-річного уродженця Київської області, а відтак виявив і вилучив із кишені куртки поліетиленовий крафт-пакет із речовиною рослинного походження зеленого кольору - канабіс. Молодика доставили до управління поліції.


Також у ході оперативно-розшукових заходів правоохоронці встановили особу, яка незаконно продала наркотики затриманому. При поверхневому огляді у 20-річного киянина вилучили з куртки поліетиленовий крафт-пакет із речовиною рослинного походження зеленого кольору - близько 50 грамів. Хлопець зізнався правоохоронцям, що в нього вдома ще є наркотичні речовини. Молодик надав добровільну письмову згоду на проведення обшуку в його квартирі.

Саме там під ліжком правоохоронці ще виявили і вилучили близько 300 грамів наркотичної речовини рослинного походження.

Вилучене працівники поліції направили на проведення експертизи. Молодиків затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Слідчим відділом Подільського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання наркотичних засобів) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про пред’явлення підозри затриманим. Їм загрожує до трьох років позбавлення волі. Зловмисники перебувають під вартою.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Ведуча Ірина Узлова та військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан обговорили найактуальніші новини навколо російсько-української війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.