У Києві затримали двох зловмисників за підозрою у скоєнні крадіжки з банкомату
- Подробиці
- Опубліковано 09.12.2016 17:43
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1462
Чоловіки за допомогою спеціального обладнання намагалися перепрограмувати електронну систему терміналу і зняти гроші.
Як повідомляє прес-служба Нацполіції Києва, до чергової частини Подільського управління поліції надійшло повідомлення, що у відділенні фінустанови затримали людей, які розкручували банкомат.
- Приїхавши на місце події, із камер відеонагляду правоохоронці встановили, що двоє невідомих чоловіків зайшли в приміщення банку і зняли верхню кришку банкомату. Після цього хірургічними ножицями вставили флешку, під’єднали портативну клавіатуру до системи банкомату і за допомогою монітору почали змінювати програму, щоби зняти гроші, - розповів начальник Подільського управління поліції Владислав Іщенко.
Працівник банку побачив невідомих осіб та викликав приватну службу охорони, працівники якої затримали зловмисників. Ними виявилися 32-річний уродженець Київської області та 48-річний житель столиці.
За даними керівника відділення, в терміналі було більше 187 тисяч гривень, однак після проведення ревізії з’ясувалося, що вся сума на місці.
Столичні правоохоронці затримали чоловіків у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. З місця події працівники поліції вилучили знаряддя вчинення злочину та два автомобілі, які належали затриманим.
Слідчим відділом Подільського управління поліції розпочато кримінальне провадження за статтею 361 (Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку) Кримінального кодексу України. Після проведення слідчих дій можлива додаткова кваліфікація цієї події. Вирішується питання про пред’явлення підозри затриманим та обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...

Против врачей киевской психбольницы №...
17 апр. 2013 г.

На Трухановому острові екологи виявили...
31 мар. 2014 г.

Кличко доручив прокурору Києва якомога...
9 июл. 2014 г.
Набираючі популярність...

В Одесі обурені українці штурмують...
26 окт. 2024 г.

Матч Ліги Європи у Амстердамі...
8 нояб. 2024 г.

П'ять найбільших передвиборчих обіцянок Трампа...
23 апр. 2025 г.
Останні новини
27.04.2025 10:03
1030 кацапів подохло минулої доби на українській землі26.04.2025 09:12
1110 москалів подохло минулої доби на українській землі25.04.2025 22:05
Черговий економічний рекорд у зростанні цін в Україні...Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим 24 Каналу у воєнному зведенні за 25 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі